ΠΟΔΗΛΑΤΟ CANNONDALE TRAIL 2 27.5'' 026
Μη διαθέσιμο, μπορεί να παραγγελθεί
SKU
051555
To Απόλυτο Hardtail για Trail & Περιπέτεια
Το Cannondale Trail 2 είναι ένα σύγχρονο, ευέλικτο mountain bike τύπου hardtail, σχεδιασμένο για καθημερινές βόλτες, trail διαδρομές, χωμάτινες περιπέτειες και αστικές διαδρομές με άνεση και σιγουριά. Ιδανικό και για νέους αναβάτες που θέλουν ένα ποιοτικό MTB αλλά και για πιο έμπειρους που θέλουν ένα αξιόπιστο bike για all-around χρήση.
| Χρήση | All Terrain |
|---|---|
| Τύπος σκελετού | Κανονικός (Ανδρικό/Unisex) |
| Πίσω σασμάν | Shimano CUES U4000 |
| Ανάρτηση | Εμπρός |
| Ρότορας δισκοφρένου | 160/160mm rotors |
| Ταχύτητες | 9 |
| Δισκοβραχίονας | Prowheel, Charm 30T |
| Χειριστήρια | Shimano CUES U4000, 9-speed |
| Αλυσίδα | KMC X9, 9-speed |
| Μεσαία τριβή | ProWheel, square taper |
| Χειρολαβές | Cannondale |
| Σέλλα | Cannondale Trail |
| Ακτίνες | Stainless Steel, 14g |
| Ποτήρια | Semi-Integrated, 1-1/8" |
| Πίσω γρανάζια | Shimano CUES, 11-46, 9-speed |
| Πετάλια | Δεν περιλαμβάνονται |
| Μέγεθος τροχού | 27.5'' |
| Μανέτες | Tektro M275 hydraulic disc |
| Σκελετός | Trail, SmartForm C3 Alloy, 142x12mm, SAVE, 1-1/8" headtube, post mount disc, StraightShot internal cable routing, dropper post compatible, KickFlip hidden 18mm 2-bolt kickstand mount port, BSA-73, 27.5" wheels (XS, S) |
| Ζάντες | WTB SX19, 32h |
| Τύπος φρένων | Υδραυλικά δισκόφρενα |
| Κέντρα | (F) Formula DC-51, 15x100mm / (R) Formula DC-1422, 12x142mm |
| Τιμόνι | Cannondale Riser, 6061 Alloy, 25mm rise, 8° sweep, 6° rise, 720mm |
| Λαιμός | Cannondale 4, 6061 Alloy, 31.8, 6° |
| Δαγκάνες | Tektro M275 hydraulic disc |
| Πιρούνι | SR Suntour XCM, 100mm, coil, 42mm offset (27.5") |
| Ελαστικά | Trail Boss 27.5x2.25" (XS,S) Comp, 30 TPI |
| Μοντέλο | TRAIL 2 27.5'' |
| Υλικό σκελετού | Αλουμίνιο |
| Ντίζα σέλλας | Cannondale 4, 6061 Alloy, 31.6 |
| Εγγύηση | Lifetime Warranty Frame |