ΠΟΔΗΛΑΤΟ CANNONDALE MAVARO NEO 5+ 022-023
Εξαντλήθηκε
Ένα ηλεκτρικό ποδήλατο που αναβαθμίζει την τέχνη της περιήγησης.
Η λειτουργία συναντά την ευχαρίστηση.
Η άνεση συναντά την ικανότητα.
Η ταχύτητα συναντά το στυλ.
Από το σημείο Α έως το σημείο Β ή απλά απολαμβάνοντας την διαδρομή, το Mavaro είναι ο καλύτερος τρόπος να πάτε εκεί που επιθυμείτε!
Διαθέτει μοντέρνα εμφάνιση, κομψή ενσωμάτωση και τα κορυφαία στην κατηγορία τους συστήματα υποβοήθησης Bosch. Αβίαστη επιτάχυνση, συναρπαστική ευελιξία και αυτονομία έως και 160 km με μία μόνο φόρτιση. Αυτό είναι το νέο πρότυπο στην αστική μετακίνηση!
Με ακριβή και στιβαρό χειρισμό, όρθια θέση οδήγησης και έξυπνα χαρακτηριστικά ασφαλείας, όπως ενσωματωμένα έξυπνα φώτα πορείας, το Mavaro Neo σας κρατά άνετους και διατηρώντας τον απόλυτο έλεγχο.
Από το step-thru πλαίσιο που προσδίδει εύκολη πρόσβαση στον αναβάτη, μέχρι το πιρούνι HeadShok και τα ελαστικά με άφθονο κράτημα, τα πάντα στο Mavaro Neo έχουν σχεδιαστεί για να σας προσφέρουν την πιο ευχάριστη διαδρομή, από τους δρόμους της πόλης μέχρι τον ανοιχτό δρόμο.
Highlights
Φαρδύ step-thru SmartForm C1 Alloy πλαίσιο / ελαυρύ με ακρίβεια πηρούνι ανάρτησης HeadShok
Shimano Deore μετάδοση 10 ταχυτήτων / Υδραυλικά δισκόφρενα
Bosch Active Line Plus 250W κινητήρας υποβοήθησης / 625Wh μπαταρία / Αυτονομία: Μέχρι 160km
| Τύπος σκελετού | Κανονικός (Ανδρικό/Unisex) |
|---|---|
| Αυτονομία | up to 160km |
| Χαρακτηριστικά μπαταρίας | Bosch PowerTube 625Wh |
| Πίσω σασμάν | Shimano Deore M4100 |
| Ανάρτηση | Εμπρός |
| Ρότορας δισκοφρένου | 180/160mm |
| Ταχύτητες | 10 |
| Δισκοβραχίονας | FSA Bosch E-Bike, 38T |
| Σχάρα | Ναι - Atran Velo compatible |
| Κινητήρας | Bosch Active Line Plus 250W |
| Βάρος μπαταρίας (κιλά) | 2,90 |
| Μπαταρία | Λιθίου |
| Μέγιστη ταχύτητα | 25km/h |
| Χειριστήριο ηλεκτροκίνησης | Bosch Purion |
| Χειριστήρια | Shimano Deore M4100, 10-speed |
| Αλυσίδα | Shimano Deore, 10-speed |
| Σέλλα | Selle Royal Wave |
| Ακτίνες | DT Swiss Champion |
| Πίσω γρανάζια | Shimano HG500, 11-42, 10-speed |
| Βάρος (κιλά) | 24,80 |
| Πετάλια | Cannondale Urban |
| Μέγεθος τροχού | 28'' |
| Μανέτες | TRP Slate G4 4 Piston hydraulic disc |
| Εξτρά | ABUS Pro Shield frame lock |
| Σκελετός | Mavaro Neo Si SmartForm C1 Alloy step-thru frame, removable downtube battery, fully internal cable routing, 135x9mm sliding dropout, post mount disc, headtube waterbottle mounts, integrated daytime running light, HDT child seat/cargo mount compatible |
| Ζάντες | Cannondale 2, Double wall |
| Τύπος φρένων | Υδραυλικά δισκόφρενα |
| Κέντρα | (F) Shimano MT400, 15x100mm thru-axle / (R) Shimano FH-TX505 |
| Τιμόνι | Cannondale E-Series Alloy, ergo backsweep, 680mm |
| Φώτα | Axa Compactline 35E front light, Axa Blueline rear light |
| Φτερά | Wingee fenders |
| Λαιμός | Cannondale 1 Adjustable Si Stem w/ Integrated Cable Routing and SP-connect Mount |
| Πιρούνι | HeadShok DL50, 50mm, Isolated Damper Technology, OPI, 15x100 thru-axle |
| Ελαστικά | Schwalbe Big Ben, 28 x 2.00" (50-622), K-Guard puncture protection, reflective sidewalls |
| Μοντέλο | Mavaro Neo 5 + |
| Υλικό σκελετού | Αλουμίνιο |
| Ντίζα σέλλας | Cannondale 4, 6061 Alloy, 31.6, 300 (SM), 350mm (MD), 400mm (LG) |
| Εγγύηση | Εφ' όρου ζωής |
| Υποβοήθηση | Ναι |
| Σύστημα μείωσης της υποβοήθησης | Ναι. Διαθέτει σύστημα μείωσης της υποβοήθησης για ταχύτητα έως 25km/h |
| Επιδοτούμενο | Βεβαιώνουμε ότι ο τύπος του ποδηλάτου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις του προγράμματος ΚΙΝΟΥΜΑΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ και ο τύπος είναι επιλέξιμος |
| Ισχύς κινητήρα (W) | 250W |
| Ροπή κινητήρα (Nm) | 50 |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 13.4 |